Rozwód na Twoich warunkach w Poznaniu

Spokojny rozwód w 3 miesiące z pełnym wsparciem ekspertów prawa

Wypowiadaliśmy się dla:

3 drogi do sprawnego rozwodu

Wybierz, którą drogą pójdziesz

Postępowanie pozasądowe

Czas rozwodu: 1-6 miesięcy

To rozwiązanie – o ile jest możliwe – oszczędza czasu i nerwów partnerom. Jednocześnie nie angażuje w rozwód dzieci i biegłych.

Postępowanie sądowe

Czas rozwodu: 3-5 lat

Jest to droga przez którą poprowadzi Cię adwokat. Zazwyczaj tę ścieżkę wybierają osoby, które nie chcą rozstawać się pokojowo.

Samodzielna

Nie rekomendujemy tej drogi z uwagi na ilość możliwych błędów w trakcie postępowania. Zazwyczaj ta droga jest finalnie najdłuższa i najdroższa.

Długo zastanawiałam się, jak rozwieść się bez dużych kosztów i możliwie szybko. Wybór Pana Kamila jako specjalisty w przeprowadzaniu rozwodów był strzałem w dziesiątkę. Nie wiem, ile bez jego pomocy trwałyby postępowania sądowe, ale cieszę się, że mamy to już za sobą.
Lidia z Gdańska

32 lata

Prawem rozwodowym zajmujemy się od lat. Nasz ekspert pomoże Ci wejść w Nowy Etap Twojego życia!

Istnieją sposoby, dzięki którym ułatwisz sobie zamknięcie nieudanego związku bez wysokich kosztów finansowych i emocjonalnych. Jeżeli szukasz prawnika rozwodowego w Poznaniu, to jesteś w najlepszym miejscu!

Gwarantuję, że nasze rozwiązanie to najlepszy sposób na sprawny rozwód. Dla obu stron. Nie angażując w to dzieci.

Kamil Jura

Gdy nasz syn osiągnął pełnoletność, nareszcie zdecydowaliśmy się iść własnymi ścieżkami. Trudno było poukładać sprawy, szczególnie finansowe, ale mediator wskazał kilka rozwiązań i zdecydowaliśmy się na jedno z nich. Sam rozwód zajął dosłownie chwilę.
Robert z Puszczykowa

41 lat

W oparciu o 400 przeprowadzonych rozmów

Mamy 98% skuteczych spraw

98%
Ty również możesz do nich dołączyć

Ponad 400 zadowolonych klientów

Katarzyna M.
Czytaj więcej
Czuję, że gdybyśmy nie zdecydowali się na mediacje, to rozwód trwałby w nieskończoność. Cieszę się, że znalazł się ktoś, kto pomógł nam poukładać wszystkie trudne kwestie.
Bartosz P.
Czytaj więcej
Pan Kamil to osoba z dużym doświadczeniem, od razu uczulił nas na wiele spraw, o których dotąd nie wiedzieliśmy. Moja była żona nie jest łatwym rozmówcą, ale poszliśmy na wzajemne ustępstwa i po 4 miesiącach nie byliśmy już małżeństwem.
Maciej C.
Czytaj więcej
Przed decyzją o rozwodzie nie wiedziałem nawet, że istnieje możliwość mediacji. Gdy dostałem zaproszenie, byłem bardzo sceptyczny. Ostatecznie rozmowy zajęły nam kilka spotkań, ale sąd przyjął wszystkie nasze decyzje i po jednej rozprawie byliśmy rozwiedzeni.
Barbara F.
Czytaj więcej
Rozwód był trudny, ale szybki. Mediacja to nieoceniona pomoc w układaniu spraw z byłym partnerem. Polecam każdemu w tej sytuacji.

98% skuteczności

Znajdujemy rozwiązania w skomplikowanych sporach.

Rozwód korzystny finansowo

Sprawdź dlaczego 

400+ konsultacji

Nasi klienci uniknęli trudnego i długotrwałego rozwodu.

Naszą misją jest sprawne przeprowadzanie Twojego rozwodu. To korzyść finansowa i emocjonalna dla obu stron.

Jak wygląda współpraca z nami?

Zaufaj doświadczonym ekspertom

1. Bezpłatna konsultacja

Porozmawiaj ze specjalistą przez telefon od razu! Bez zobowiązań, bez deklaracji i kosztów.

2. Ustalenie warunków

Na posiedzeniu mediacyjnym uzgadniamy wszystkie szczegóły rozwodu, na podstawie których profesjonalny prawnik rozwodowy w Poznaniu wypracuje ugodę.

3. Formalny rozwód

Sąd staje się już tylko końcową formalnością. Ugoda zostaje przedstawiona sądowi i ten zatwierdza ją jako wyrok w sprawie rozwodowej.
Pan Kamil w sposób bezpośredni i zrozumiały pomaga przejść przez gąszcz przepisów, przygotowuje potrzebne dokumenty, a przy tym jest miłym i bezstronnym człowiekiem. Mediacja była dużą pomocą w rozmowach z partnerem, a sam rozwód przebiegł szybko i sprawnie. Polecam z całego serca.
Małgorzata z Siedlec

48 lat